У Вінницькому районі правоохоронці розпочали розслідування щодо підрядника, який отримав бюджетні кошти за встановлення ліфта в лікарні, проте в документах вказав завищену вартість обладнання. Наразі підприємцю оголошено підозру, а «зайві» кошти він повернув.
Згідно з інформацією пресслужб Вінницької обласної прокуратури та обласного главку поліції, в лютому 2024 року між медичним закладом та приватною компанією було укладено угоду на виконання робіт із встановлення ліфта. У період з березня по червень підрядник складає акти виконаних робіт, в яких вказується вартість обладнання.
Зокрема, у звіті зазначалася вартість ліфтового обладнання у 1 млн 536 тис. грн, проте фактична його вартість становила 1 млн 130 тис. грн. Внаслідок такого завищення бюджету у 406 тис. грн.
Директорові приватного підприємства пред’явлено підозру у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому у великому розмірі в умовах воєнного стану, а також у службовому підробленні (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Підозрюваному загрожує позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.
На даний момент 48-річний підозрюваний добровільно відшкодував завдані збитки. Суд ухвалив рішення про запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Досудове розслідування продовжується.
