Вінницька поліція затримала хулігана на вокзалі

Одразу чотири адміністративні матеріали склали вінницькі патрульні на чоловіка віком 43 роки, який організував «виставу» у залізничному вокзалі. На зауваження представників правоохоронних органів він реагував зневажливо і чинив опір.

Про це повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

Після отримання повідомлення про порушення порядку на території вокзалу, патрульні оперативно прибули на місце подій, аби вивести чоловіка на свіже повітря. Він у відповідь висловився дуже грубо. В результаті його доставили до відділу поліції.

На порушника склали кілька адміністративних матеріалів: за ст. 173 (Дрібне хуліганство), за ст. 185 (Злісна непокора працівникам поліції), за ч. 2 ст. 178 (Поява у п’яному вигляді в громадських місцях повторно протягом року) та за ч. 2 ст. 175-1 (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях, вчинене повторно протягом року) КУпАП.

Більше цікавих новин

Останні новини