На суботу, 16 травня, прогнозують інтенсивну магнітну бурю з К-індексом 5, що відповідає червоному рівню.
Про таку ситуацію повідомили Мeteoagent та Британська геологічна служба.
Очікується надходження високошвидкісного потоку сонячного вітру з великої корональної діри, розташованої ближче до центральної частини. Рівень геомагнітної активності сягне STORM G1 і можливе підвищення до STORM G2.
Коливання магнітного поля можуть позначатися на самопочутті. Найбільше ризикують метеозалежні, вагітні та люди з хронічними хворобами.
Лікарі радять у такі періоди уважно стежити за станом здоров’я, відпочивати більше, не перевантажувати нервову систему та дотримуватися звичного розпорядку дня.
