У Вінниці прощаються з полеглим захисником Ігорем Гучком

Сьогодні, 18 травня, у Вінниці відбувається прощання з військовослужбовцем Ігорем Гучком, який від першого дня повномасштабного військового вторгнення Росії став на захист України. Він служив у складі 59-ї окремої штурмової бригади імені Якова Гандзюка на посаді старшого сержанта, радіомінера інженерно-саперного взводу. Ігор брав участь у бойових діях на Миколаївському, Херсонському та Донецькому напрямках. Життя воїна обірвалося 15 грудня 2024 року неподалік селища Чумацьке (Пушкіне) Покровського району; йому було 54 роки.

Про цю подію повідомила Вінницька міськрада.

«Справжня мужність вимірюється діями, а не словами. Ігор походив саме з тих, хто був рішучим та небагатослівним. Від початку війни він добровільно став на захист своєї країни», – зазначила дружина загиблого, Діана.

Ігор Гучок з’явився на світ 19 квітня 1970 року у Вінниці. Він закінчив загальноосвітню школу №23 та здобув професію у Вінницькому кооперативному коледжі. Після служби в армії розпочав підприємницьку діяльність, заснувавши бізнес у сфері вантажних перевезень. У молодості захоплювався лижним спортом, брав участь у змаганнях, а також любив риболовлю. У шлюбі з дружиною вони прожили 30 років, виховавши сина. Чекаючи з війни, його любляча родина, а також сестра з родиною і безліч друзів.

«Ігор був людиною з великою душею – порядним, чуйним і справедливим. Найбільша цінність для нього була родина, для якої він робив все можливе. Нам будуть пам’ятатися спільні подорожі Україною та світом, які він так цінував. Найбільше Ігор мріяв закінчити війну, щоб купити дім на березі нашого теплого моря», – такі спогади залишилися дружині про чоловіка.

Церемонія прощання з Ігорем Гучком розпочнеться о 12:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Чин поховання воїна пройде о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Вічна пам’ять і шана загиблому Захисникові!

Більше цікавих новин

Останні новини