У Вінниці 18-річний водій не вперше став об’єктом уваги патрульних через керування автівкою в нетверезому стані. Цього року він уже неодноразово порушував правила, за що був позбавлений прав. Останній випадок стався вчора.
Як повідомляє патрульна поліція Вінницької області, інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Passat на вулиці Славетній через порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування у патрульних виникли підозри, що водій вживав алкоголь. Молодий чоловік підтвердив свої підозри, а тест на драгері виявив у його організмі 0,61 проміле алкоголю.
Додатково з’ясувалося, що водій не має відповідних прав на керування автомобілем і упродовж року вже притягувався до відповідальності за аналогічні порушення.
На водія Volkswagen Passat патрульні оформили протоколи за такими статтями:
- ч. 2 ст. 130 (повторне керування в стані сп’яніння протягом року);
- ч. 5 ст. 126 (повторне керування транспортним засобом особою без відповідних прав протягом року);
- ч. 1 ст. 122 (порушення вимог дорожньої розмітки).
