У Вінниці одна камера зафіксувала майже 5 тисяч порушень ПДР за місяць

На вулиці Чорновола у Вінниці, одна з камер автоматичної фіксації порушень дорожнього руху виявила за один місяць близько 5 тисяч порушень.

Про це повідомляє департамент правової політики та якості Вінницької міської ради.

Дві нові камери зафіксували 5597 випадків порушення правил дорожнього руху, причому одна з них, розташована біля Київського мосту, зафіксувала 4810 порушень.

Також слід зазначити вражаючу цифру: максимальна швидкість, яку зареєструвала камера в межах середмістя, склала 180 км/год.

Ці пристрої працюють у автоматичному режимі та фіксують порушення, включаючи перевищення швидкості. Щоденно тисячі людей користуються цією дорогою, і безпека на ній залежить від поведінки водіїв.

Більше цікавих новин

Останні новини