У соціальній сфері Вінниці зберігається опалення

З 28 березня у Вінниці триває завершення опалювального сезону для житлових будинків. Однак це не означає, що опалення в установах соціальної сфери буде зупинено, оскільки на початок квітня прогнозують зниження температури.

Цю інформацію надає КП «Вінницяміськтеплоенерго».

Варто зазначити, що закінчення опалювального сезону відбувається відповідно до рішення виконкому Вінницької міської ради від 26 березня №731 «Про закінчення опалювального періоду 2025-2026 років на території Вінницької міської територіальної громади».

У соціальних установах – таких як школи, дитячі садочки, лікарні, заклади соціального захисту, культурні організації та інші споживачі – опалювальний сезон буде завершено відповідно до заявок керівників цих закладів.

Більше цікавих новин

Останні новини