У лютому поточного року Хмільницька окружна прокуратура виявила, що забудовник не виконав свої зобов’язання щодо сплати 3,3 млн грн у бюджет міста Хмільника. Для повернення цих коштів справа була передана до суду.
Про це повідомила пресслужба Вінницької обласної прокуратури.
Забудовник, отримавши декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, мав би включитися у розвиток інфраструктури громади через пайову участь. Проте замість цього вирішив зекономити кошти.
«Законодавство вказує, що навіть після введення об’єкта в експлуатацію і при відсутності укладеного договору про пайову участь, забудовник зобов’язаний сплатити кошти до бюджету», – зазначили в прокуратурі.
Суд підтримав аргументи прокурора і зобов’язав відповідача компенсувати кошти, що були безпідставно збережені.
